julka

Trening Neuroflow zdobywa coraz szersze uznanie wśród rodziców i, co najważniejsze, dzieci z centralnymi zaburzeniami słuchu. Jesteśmy w stałym kontakcie z terapeutami stosującymi metodę Neuroflow by móc ulepszać i dostosowywać program do potrzeb najmłodszych.

 


Jednym z takich przykładów jest Szymon (11l.) podopieczny terapeutki Lucyny Krajewskiej, która dzieli się spostrzeżeniami po pierwszym etapie jego treningu Neuroflow   - „To co mnie uderzyło oprócz wyników to jego postawa- zgoła odmienna,  niż przy pierwszym spotkaniu- dumny, zmotywowany, nastawiony na jak najlepsze wyniki. I ta zapowiedź - „Przy następnym spotkaniu będzie jeszcze lepiej !”

Ważne jest dla nas, żeby również rodzice, którzy są zaangażowani w terapię dziecka zauważali jej pozytywne efekty – podstawą sukcesu jest stała uważność i wsparcie udzielane dziecku podczas każdej sesji terapeutycznej. Nie ma dla nas większej satysfakcji, niż pozytywne opinie opiekunów oraz, przede wszystkim, dzieci stosujących terapię Neuroflow.

Właśnie zaczęliśmy drugi etap terapii. Dzięki treningom Neuroflow znacząco poprawiła się koncentracja Szymona, który chętniej  i w znacznie większym stopniu samodzielnie przygotowuje się do zajęć w szkole. Szybciej opanowuje nowe treści i osiąga lepsze wyniki w nauce. Jest zmotywowany do zdobywania nowych wiadomości, z zapałem zaczął uczyć się języka angielskiego. Sam Szymon twierdzi, że teraz lepiej rozumie, co dzieje się na lekcjach, a ja nie muszę co chwilę wydzwaniać do znajomych rodziców, by dowiedzieć się co jest zadane. Nie żałujemy ani minuty poświęconej na treningi. Jeszcze kilka miesięcy temu nie uwierzyłabym, że tak bardzo pomogą Szymkowi.”

– Mama Szymona z Piątek (woj.łódzkie)

Jak mówi terapeutka Szymona, Lucyna Krajewska - „Praca z dziećmi jest moją pasją, to od nich uczę się radości życia, spontaniczności oraz poszanowania indywidualności każdego – również tego  małego człowieka”.  Dlatego postanowiłam stworzyć Pracownię Wspierania Rozwoju „Przystań” w Grudziądzu. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie jak największa liczba dzieci z  zaburzeniami przetwarzania słuchowego będzie mogła skorzystać z pomocy terapii Neuroflow.”

Terapeuta Lucyna Krajewska, z wykształcenia jest  oligofrenopedagogiem i terapeutą pedagogicznym, terapeutą metod ; SI, Johansen IAS, Neuroflow.  Pracuje również w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Grudziądzu, gdzie m.in. wykonuje diagnozę zaburzeń przetwarzania słuchowego.

Poniżej kontakt do Pracowni Wspierania Rozwoju „Przystań”

Telefon: 697 134 466                                                       

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: ul. Kulerskiego 11, 86-300 Grudziądz

http://www.lucynakrajewska.pl/#home


Share

Komentarze obsługiwane przez CComment