Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem na polu diagnozy i ćwiczeń Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego APD, zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia na Providera Neuroflow® ATS, które odbywają się cyklicznie w wyznaczonych wcześniej terminach. Każde szkolenie kończy się egzaminem i nadaniem Certyfikatu Providera Aktywnego Treningu Słuchowego metodą Neuroflow ATS®.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 17-19 stycznia 2022 i będzie w formie on-line. Program szkolenia on-line nie różni się od prezentowanego na szkoleniach stacjonarnych i w takim samym stopniu przygotuje Państwa do pracy metodą Neuroflow ATS. W trakcie i na zakończenie każdego dnia będzie również panel dyskusyjny, podczas którego będą mogli zadać Państwo pytania dot. omawianych zagadnień.

Kiedy? 17-19 stycznia 2022, godz. 18:00-21:15

Koszt? 1200zł brutto

Gdzie? Platforma Google Meets

Wymagania sprzętowe: Komputer z dostępem do internetu

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub https://neuroflow.pl/dla-profesjonalistow/szkolenia

Zapisz się na szkolenie

Cena szkolenia nie obejmuje dostępu do Platformy APD Medical. Po ukończeniu szkolenia można nabyć licencję Providera Neuroflow® ATS, co jest równoznaczne z otrzymaniem pełnego dostępu do baterii diagnostycznych na Platformie APD Medical. Koszt rocznego dostępu do Platformy APD Medical to 1400zł brutto.

Więcej informacji na temat szkolenia i zasad współpracy znajdą Państwo w ofercie poniżej.

 

Do współpracy zapraszamy:

  • LOGOPEDÓW
  • PSYCHOLOGÓW
  • PEDAGOGÓW
  • TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami prywatnymi:

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z placówkami publicznymi: