Jeżeli chcesz zostać naszym partnerem na polu diagnozy i ćwiczeń Zaburzeń Przetwarzania Słuchowego APD, zapraszamy na organizowane przez nas szkolenia na Providera Neuroflow® ATS, które odbywają się cyklicznie w wyznaczonych wcześniej terminach. Każde szkolenie kończy się egzaminem i nadaniem Certyfikatu Providera Aktywnego Treningu Słuchowego metodą Neuroflow®.

Szkolenia dla Providerów Neuroflow ATS w 2020 roku odbędą się w dniach 6-7 marca 2020 (piątek-sobota), 27-28 czerwca (piątek-sobota) w Warszawie w Centrum Biznesowym przy ul.Ogrodowej 58.

Cena szkolenia: 1200zł brutto, zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapisz się na szkolenie

Cena szkolenia nie obejmuje dostępu do Platformy APD Medical. Po ukończeniu szkolenia można nabyć licencję Providera Neuroflow® ATS, co jest równoznaczne z otrzymaniem pełnego dostępu do baterii diagnostycznych na Platformie APD Medical. Koszt rocznego dostępu do Platformy APD Medical to 1400zł brutto.

Więcej informacji na temat szkolenia i zasad współpracy znajdą Państwo w ofercie poniżej.

 

Do współpracy zapraszamy:

  • LOGOPEDÓW
  • PSYCHOLOGÓW
  • PEDAGOGÓW
  • TERAPEUTÓW INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami prywatnymi:

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z placówkami publicznymi: