Metoda Neuroflow ATS specjalizująca się w diagnozie i rehabilitacji osób z centralnymi zaburzeniami słuchu została poszerzona o narzędzia diagnostyczno-terapeutyczne dedykowane dla specjalistów protetyki słuchu. Zestaw baterii testów diagnostycznych skierowany jest do dzieci (zestaw badań pod kątem zapotrzebowania systemu FM) oraz dla osób dorosłych i starszych z niedosłuchem wymagającym protezowania. 

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 17-19 stycznia 2022 i będzie w formie on-line. Program szkolenia on-line nie różni się od prezentowanego na szkoleniach stacjonarnych i w takim samym stopniu przygotuje Państwa do pracy metodą Neuroflow ATS. 

Kiedy? 27-29 września, godz. 18:00-21:15

Koszt? 1200zł brutto

Gdzie? Platforma Google Meets

Wymagania sprzętowe: Komputer z dostępem do internetu

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub https://neuroflow.pl/dla-profesjonalistow/szkolenia

Koszt rocznego dostępu do Platformy Neuroflow ATS: 1400zł brutto

 

Zapisz się na szkolenie

Neuroflow ATS jest unikalnym narzędziem na rynku pozwalającym na przeprowadzenie profesjonalnej diagnozy w kierunku zaburzeń rozumienia mowy w szumie u dzieci i dorosłych. Zestaw adaptacyjnych ćwiczeń słuchowych pozwala na rehabilitację wyższych funkcji słuchowych u dzieci z CAPD oraz u osób aparatowanych, u których pomimo zastosowania optymalnie dobranych i dopasowanych aparatów występują trudności z rozumieniem mowy w wielu codziennych sytuacjach.

 

Tutaj możesz pobrać szczegółową ofertę współpracy z gabinetami protetyki słuchu: