Otalaryngolodzy24 Neuroflow

Poradnia OTALARYNGOLODZY.24 w Warszawie prowadzi z sukcesami treningi Neuroflow ATS, pracując nad zaburzeniami przetwarzania słuchowego u dzieci. Pani Aneta Sączek - certyfikowany specjalista metody Neuroflow - odnosi kolejne sukcesy i obserwuje postępy swoich małych pacjentów. Oto opinia mamy jednego z pacjentów, który stosuje terapię Neuroflow. Trzymamy kciuki i życzymy kolejnych sukcesów!


Pani Aneta Sączek to certyfikowany provider innowacyjnej metody terapii zaburzeń przetwarzania słuchowego - Neuroflow. W poradni Otalaryngolodzy.24 w warszawskim Wilanowie, prowadzi diagnozy i treningi, mające na celu zdiagnozowanie zaburzeń, dobranie terapii Neuroflow i treningi. Pani Aneta jest logopedą, absolwentką studiów magisterskich na kierunku logopedia z audiologią. Ukończyła również Studium Obiektywnych Badań Słuchu w Instytucie Fizjologii i Patologii Słuchu w Warszawie. Zajmuje się terapią wad wymowy u dzieci oraz diagnostyką zaburzeń słuchu. Jednym z pacjentów Pani Anety jest 6-letni Szymon, który stosuje terapię Neuroflow.

Opinia mamy Szymona jest jednoznaczna. Ta terapia działa, a efekty można obserwować już po 10 lekcjach! 

"Jestem mamą 6 letniego Szymona, który ma niedosłuch stopnia średniego. Mimo założenia aparatów, Szymon niestety miał duże problemy z rozumieniem mowy w hałasie. Panie w szkole zgłaszały, że wydawane polecenia są często niezrozumiałe dla niego, zwłaszcza jak dzieci zaczynają hałasować. Zaobserwowaliśmy również, że przy czytaniu bajek po kilku minutach następuje dekoncentracja i Szymon nie wie o czym jest bajka. Do treningu Neuroflow ATS podeszliśmy dość sceptycznie, bo przecież jest przeznaczona dla dzieci słyszących. Musieliśmy też dopasować odpowiednio poziom zajęć, bo zwłaszcza bajki były za trudne. Całe szczęście, że nad terapią cały czas ktoś czuwa i można elastycznie skonfigurować poziom programu. Po 10 lekcjach widzieliśmy już bardzo dużą poprawę. Poprawiła się koncentracja i umiejętność słuchania w hałasie: np. na ulicy. W pierwszej części terapii rozumienie bajek było bardzo znikome i wręcz nie mogłam zachęcić Szymona do ich słuchania. Po skończeniu całej terapii jesteśmy naprawdę zachwyceni. Pani w szkole mówi, że Szymon cały czas się zgłasza i znacznie poprawiło mu się rozumienie lekcji. Ku naszemy zaskoczeniu nastąpiła również poprawa w rozumieniu bajek. To nie jest jeszcze ideał, ale potrafi opowiedzieć główną ideę opowiadania. Dodatkowo zrobiliśmy testy centralne i doktor powiedział, że są zdecydowanie lepsze niż pierwotnie! Teraz robimy przerwę i ruszamy potem do drugiej części terapii."

Trzymamy kciuki Szymonie i życzymy kolejnych sukcesów w ćwiczeniach :)

Jeżeli obserwujesz u swojego dziecka jakiekolwiek objawy mogące świadczyć o zaburzeniach przetwarzania słuchowego - umów się na diagnozę w jednym z certyfikowanych ośrodków Neuroflow. 

Poniżej podajemy kontakt do Przychodni OTALARYNGOLODZY24:

UL. WIERTNICZA 135A
WARSZAWA WILANÓW / 02-952 WARSZAWA
(+48) 22 490 21 05
https://otolaryngolodzy24.pl/blog/zaburzenia-przetwarzania-sluchowego/

 

 

 

Share

Komentarze obsługiwane przez CComment